kina.krakow.pl
Film

X-Men: Days of Future Past 3D


Directed by: Bryan Singer

Cinema program "X-Men: Days of Future Past 3D" in Kraków

No showtimes for movie "X-Men: Days of Future Past 3D" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster X-men: Przeszłość, która nadejdzie
Original title: X-Men: Days of Future Past 3D
Runtime: 130 min.
Production: USA/UK , 2014
Category: action / adventure / fantasy
Release Date: 23 May 2014
Distribution: Imperial Cinepix

Directed by: Bryan Singer
Cast: Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Hugh Jackman

The spectacular science fiction film, showing dalszelosy legendary superheroes, scenes of conflict between them and their struggle oakceptację. X-Men join forces to fight for przetrwaniegatunków in two epochs. Famous characters from the previous games join forces zmłodszymi versions of themselves, known from the movie "X-Men: Pierwszaklasa" and move back in time to save his and our future. Director: Bryan Singer ("Superman Returns," "X-Men", "Valkyrie"). Starring: JamesMcAvoy ("Atonement", "Wanted"), Academy Award nominee Michael Fassbender ("Prometheus", "Inglourious Basterds"), Academy Award winner Jennifer Lawrence ("Handbook of positive thinking", "The Hunger Games") Oscar-nominated IanMcKellen (trilogy "The Lord of the Rings"), Patrick Stewart ("X-Men", "Star Trek: Nemesis"), Nicholas Hoult ("A Single Man", "About a Boy"), rewelacjafrancuskich "The Untouchables" Omar Sy Oscar-nominated Hugh Jackman ("LesMiserables. Les Miserables", "Wolverine"), Oscar-winning Anna Paquin ("The Piano," TV series "True Blood"), Academy Award nominee Ellen Page ("Inception," "Juno") and Oscar winner Halle Berry ("Atlas clouds", "Czekającna judgment - Monster's Ball"). Movie in 3D digital displays in Polish wersjijęzykowej and subtitled versions.Average rate: 8.0
rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0
21 votes. | Rate movie

Movie trailer: X-Men: Days of Future Past 3D

Your comments

spinacz 1. July 2014, 19:41

Własnie wróciliśmy z seansu. Film wciągający, trzymający w napięciu, historia SF daje radę, choć nie obyło się bez błędów, ale w tego typu produkcjach zawsze sie przecież pojawiają. muza ok, efekty miłe dla oka, gr aktorska wreszcie na wyższym poziomie w stosunku do poprzednich części: gra charakterów, dobra obsada do danych postaci. I co najważniejsze fani x manów będą zadowoleni a także smaczkiem kolejnej następnej odsłony filmowej.....

P.marzec 11. June 2014, 10:58

Super kinoi rozrywkowe. Fanem nie jestem ale bardzo mi sie podobał.

Pewniak 6. June 2014, 14:18

grafika xd polecam

hopislaw 4. June 2014, 10:58

Bardzo dobry. Godny. Polecenia.! !!

Twój podpis znika 4. June 2014, 8:27

Zgadzam się generalnie z polecam wam ja, ale chyba jestem bardziej rozczarowany. Fabuła z założeniem cofania się w czasie, aby udaremnić zabicie osoby naukowca, wydała mi się nieco wątła. Rozumiem chęć wprowadzenia wielu postaci, czy raczej na nowo ich odzyskania, ale też w czasie seansu miałem momenty pewnego znużenia. Plusem zdecydowanym jest powrót do klimatu pierwszych części, fajni bohaterowie, których nadal się lubi i kilka nowych postaci. Efekty są ok, ale też nie wychodzą poziomem poza aktualny standard. Ogółem dla fana serii zdecydowanie warto, ale jako autonomiczny film można ominąć.

ćwiku 2. June 2014, 13:03

Zachęcam. Jest efekciarski,, poważny i mroczny.

polecam wam ja 1. June 2014, 17:04

Dobre kino. Film godny polecenia. Jest bardzo dobrze zrobiony ale kurcze czegos mi brakowalo..Momentami troche przynudza bo fabuła tego wymaga ale w sumie cały czas skupia uwagę widza co jest na duży + Jedyne czego mi brakowało to dłuższe walki na końcu bo nie ukrywam spodziewałem sie efektu "OOO YEEE" no i może wiecej wyjaśnień bo jest kilka nieścisłości odnośnie kilku żeczy ale nie bede tego wam zdradzał sami sie przekonacie. Ogólnie całośc wypada naprawde dobrze. Super było zobaczyć dobre efekty (naprawdę dobre) i starą ekipę x men. Może w końcu dostaną stroje jako zgrany zespół :) Sumując - wyszedłem z kina naprawde zadowolony !! dałbym ocenę 8/10 ale nie było efektu łaaaałłł na który bardzo liczyłem dlatego daję w skali od 1 do 10 mocne 7 i pół i przyznam że do filmu na pewno jeszcze wrócę I kupię na DVD i pewnie obejrze jeszcze przynajmniej za 2 razy :) :)

yuuppi 28. May 2014, 20:55

Film nakręcony w taki sposób, że trudno się do czegoś przyczepić, oby więcej takich. Ciekawy, przykuwający uwagę i wzrok w formacie 3D. Moim zdaniem, bardzo dobry.

zaczek 27. May 2014, 17:33

Zarąbisty. Efekty znakomite. Stara ekipa x men powraca. Na to czekałem no i gorąco zachęcam do wybrania się do kina bo satysfakcja po seansie murowana.

Pyszczak 27. May 2014, 9:25

Filmem pewno będą zachwyceni fani sagi o xmenach. Natomiast dla mnie film jest po prostu słaby. Generalnie wszystkie filmych, w których występuje "cofanie w czasie" i zmiana historii są słabe, bowiem idąc tym tokiem rozmumowania można kręcić miliony odcinków i ciągle wracać się w czasie i zmieniać przyszłość i dokręcać nowe odcinki. Mnie to nie przekonuje. Rozumiem, że to tylko film na bazie komiksu ale żeby w latach 70 USA zbudowało latające roboty (sentinele) to już chyba lekka przesada. Groteskowo wygląda wymachiwanie rękoma Magneto w trakcie "sterowania" przedmiotów z metalu. Przecież on kontroluje to siła umysłu a nie machaniem rąk :D Swoją drogą zaiste posiada potężną moc potrafiąc z taką prezycją sterować wieloma obiektami, zarówno mikroskopijnymi jak i olbrzymamy wielkości trybuny stadionu :) Na zakończenie dodam, iż oczywiście mamy amerykańskiego odrobinę szalonego naukowca i typowe elementy z amerykańskich produkcjmi z prezydentem na czele.

Add new comment X-Men: Days of Future Past 3D

Your opinion about the movie: