kina.krakow.pl
Film

Cinema program "Movie 43" in Kraków

No showtimes for movie "Movie 43" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Movie 43

Production: USA , 2012
Release Date: 8 February 2013
Distribution: Monolith

Directed by: Peter Farrelly, Griffin Dunne, Brett Ratner, Steve Carr
Cast: Gerard Butler, Kate Winslet, Hugh Jackman, Naomi Watts, Elizabeth Banks, Richard Gere, Emma Stone, Uma Thurman, Johnny Knoxville, Halle Berry

Twórcy „Sposobu na blondynkę” oraz „Głupiego i głupszego” zapraszają na serię krótkich filmów komediowych w wykonaniu 11 różnych reżyserów.

Mega obsada, mega skandal, mega komedia! Wymieszaj najzabawniejszych reżyserów kina, dodaj największe gwiazdy współczesnego kina, dopraw pierwszorzędnym poczuciem humoru, a na końcu usuń wszystkie zahamowania i bariery. A teraz… odsuń się i pękaj ze śmiechu!


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
446 votes. | Rate movie

Movie trailer: Movie 43

Your comments

sadol 3. March 2013, 18:42

Byłem na tym filmie już 3 razy i za każdym razem śmieszył mnie on tak samo, ponieważ wytłuszcza on w zrozumiały sposób problemy wielu, o ile nie większości współczesnej populacji. Moim zdaniem film ma na szóstkę :)

Monika 20. February 2013, 18:59

Pierwszy raz wyszłam z kina po 20min filmu a jestem bardzo otwartą osobą :)
Było mi niedobrze przez kolejne 20 :)
W zasadzie teraz jak patrzę na opis to żałuję, że nie zażądałam zwrotu pieniędzy bo to prawda: opis nie opisuje. Tylko dla fanów humoru o wszystkim co najobleśniejsze, najobrzydliwsze. Gdybym napisała o czym naprawdę jest ten film to komentarz by tu nie przeszedł moderacji z uwagi na zbyt niski poziom.

666 16. February 2013, 12:34

Ludzie co wy piszecie, jaki upadek kina. Film klasa, boki zrywać przez cały film. Gorąco Polecam. Pójdę chyba jeszcze raz.

zetec 14. February 2013, 22:02

Masakra! Skrajny debilizm ! Jakas paranoja! To trudno nazwać filmem. Nie wiem jak trzeba być skończonym psycholem żeby coś takiego nagrać. Jak trzeba być głupim zeby w czymś takim zagrać. I w końcu jakim trzeba być palantem (mówie tutaj o sieciach kin) żeby coś takiego zakupić. Widocznie kina w Polsce zakupują wszystko co leci bez przeglądania (bo gdyby jakiś debil zajmujacy się zakupem przez sieć filmów to przejrzał to nigdy w życiu by tego nie kupił). No chyba że jest osobnikiem chorym psychicznie albo zależy im na tym żeby cały czas w kinie było coś nowego. Ten film przekroczył wszelkie granice... debilizmu oczywiscie. Dla mnie oznacza jedno. Do kina więcej nie pójdę. Jeżeli te hieny (wałaściciele kin) sprzedają ludziom takie "filmy" to ja chrzanię chodzenie do kina w ogole. Wytrzymałem na tym filmie 30 minut. Na szczęscie były to karnety z zakładu pracy więc nic mnie to nie kosztowalo... Ale gdybym zapłacił zrobiłbym awanturę. A opis (oficjalny ) filmu jest przekłamany i nieprawdziwy.

XYZ 11. February 2013, 22:17

Ż E N A D A !!! Strata czasu i pieniędzy na bilet.

leser 11. February 2013, 7:09

Sporo absurdalnego i wulgarnego humoru. Czegoś takiego spodziewałem się po zapowiedziach, z odrobiną dystansu dobrze bawiłem się przez cały film.

Mark 10. February 2013, 19:51

Dramat !!! Upadek kina, dobrego smaku, humoru.....

Add new comment Movie 43

Your opinion about the movie: