kina.krakow.pl
Film

Runaway Jury


Directed by: Gary Fleder

Cinema program "Runaway Jury" in Kraków

No showtimes for movie "Runaway Jury" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Ława przysięgłych
Original title: Runaway Jury
Runtime: 127 min.
Production: USA , 2003
Release Date: 26 March 2004
Distribution: CinePix

Directed by: Gary Fleder
Cast: John Cusack, Dustin Hoffman, Gene Hackman, Rachel Weisz

W Stanach Zjednoczonych dochodzi do precedensowego procesu przeciwko producentowi broni, w którym stawką jest wielomilionowe odszkodowanie. Jeden z przysięgłych postanawia wykorzystać sprawę do swoich celów i przy pomocy pięknej wspólniczki nawiązuje kontakt z przedstawicielami obu stron procesu, proponując każdemu z nich uzyskanie korzystnego wyroku – za odpowiednią "opłatą".

tekst: Multikino


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1434 votes. | Rate movie

Your comments

tantem@wp.pl 22. April 2004, 3:23

Tragedia
film przesiąknięty idiotycznym lewackim podejściem do ważnych tematów... jeśli ktoś chce zobaczyć jak manipuluje sie widzem a on bedzie sie jeszcze z tego cieszył to zapraszam do kin..

nickleodeon 8. April 2004, 16:28

Prawdziwa mistyfikacja
Pomimo, że niemożliwe w realnym świecie, to jednak naprawdę dobrze zrealizowany dramat sądowy z wykwintną obsadą. Oczywiście, że film nie wstrząśnie naszym życiem, ale ukazany mechanizm działania "specjalistów" od trudnych spraw sądowych... i kontrowersyjnych daje naprawdę dużo do myślenia. Zwracając uwagę na szczegóły, można naprawdę dobrze wykorzystać te dwie godziny filmu. Oceniam bardzo dobrze.

mArIo 29. March 2004, 19:33

film, jak film...
film dobry do ogladniecia w domu, nie wzbudza zadnych emocji, cienkie kino akcji, policjancji z Miami - cos przynajkmniej sie dizal, cienka akcja, brak spojnosci, torszke fikcji, mozna ogladnac w domu, do kina szkoda isc...

baby 28. March 2004, 14:51

Extra!
Gorąco polecam!!!!

100 28. March 2004, 14:48

Super film!
Film "Ława przysięgłych" okazał się bardzo dobry, pod każdym względem. Dobra obsada, świetne dialogi, akcja itd. Warto obejżeć, pomimo, iż trwa on ponad 2 godziny. Zobaczycie sami!!!!

Ford Anglia 27. March 2004, 9:46

Chcę więcej takich filmów!
To jest wreszcie film, w ktorym postawiono na scenariusz i doskonałe zdjęcia, Scena pogoni za wandalem. tak dynamicznej pogoni jeszcze nie widziałem, ale przeciez nie o to w tym filmie chodzi. Doskonała kreacja bohaterów. Film trwa ponad 2h, ale naprawdę nie odczuwa sie tego. Zwroty akcji, zaskakujące rozwiązania. Polecam wszystkim, którym Firma przypadła do gustu. Dawno, tak mnie nic nie wciągneło. Polecam!

Add new comment Runaway Jury

Your opinion about the movie: