kina.krakow.pl
Film

Street Kings


Directed by: David Ayer

Cinema program "Street Kings" in Kraków

No showtimes for movie "Street Kings" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Królowie ulicy
Original title: Street Kings
Runtime: 107 min.
Production: USA , 2008
Release Date: 4 July 2008
Distribution: CinePix

Directed by: David Ayer
Cast: Keanu Reeves, Forest Whitaker, Chris Evans, Hugh Laurie

Zdaniem znanego pisarza Jamesa Ellroya, słońce nad Los Angeles nigdy nie będzie świecić tak jasno, by wydobyć na świtało dzienne jego najciemniejsze zaułki. W Mieście Aniołów trudno dotrzymać zasad moralnych – zwłaszcza tym, którzy mają nas skutecznie chronić.
W filmie KRÓLOWIE ULICY David Ayer, jeden z rodowitych mieszkańców Los Angeles, kieruje swoją kamerę na te ulice, których nie ma na pocztówkach, lecz gdzie toczy się prawdziwe życie miasta.
Keanu Reeves gra Toma Ludlowa, weterana miejscowej policji, któremu trudno ułożyć sobie życie po śmierci żony. Kiedy znajduje dowody wskazujące, że jego kolega zginął w egzekucji, zostaje zmuszony do postępowania wbrew policyjnemu kodeksowi, który zawsze wyznawał, co prowadzi go do kryzysu lojalności wobec swego otoczenia.


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1404 votes. | Rate movie

Your comments

Ten ktory sie zna... 5. August 2008, 22:59

Powiem tak film dobry choć pare rzeczy jest do poprawy 8/10

BWS 16. July 2008, 14:27

Mi sie podobal gdyz byl w nim The Game :D

venom 15. July 2008, 10:27

a dla mnie 7,5/10:)

dbrz 6. July 2008, 9:40

Słabo, nudno i blado tak w skrócie można określić ten film. Czytałem komentarze ludzi na innych stronach i jakoś nie mogłem uwierzyć, że ten film może być słaby w końcu dobra obsada i wspaniały scenariusz. Okazało się jednak, że cukierkowy Keano Reeves w ogóle nie pasował do tej roli a Forest został nie do końca wykorzystany. Jeżeli chodzi o sam film to naprawdę mógł powstać z tego materiału świetny obraz ze wspaniałym klimatem. Muszę jednak przyznać, że film został spaprany. Teksty średnie, muzyka bardzo słaba tylko momentami można zobaczyć ciekawe sceny i ujęcia. Film bardzo podobny do Tajemnic LA oraz Dnia Próby, ale umywa się do tych produkcji nie ma nawet, co porównywać tych filmów, ach jeszcze ten realizm;(. Moja ocena to 4+/10 i tak jest zawyżona.

malik 30. June 2008, 11:50

Od razu powiem, że najbardziej w tym filmie podobał mi się samochód głównego bohatera :-) Ogólnie powiedziawszy to ten film jest o niczym. Zły glina i gorszy glina, na tle tego gorszego (i jego zespołu) ten zły wygląda jakby był tym dobrym. Wyżywa się na przestępcach chcąc jakoś przeboleć śmierć żony (bleee). Gruba kasa, jakieś donosy, strzelaniny.. Ten film jest (wiem powtarzam się) o niczym i nie wiem czy wart był tych zapewne milionów dolarów wydanych na produkcję. Jak na mój gust, nie zasługuje na to żeby na niego pieniądze wydawać, ocena 3 / 10

Add new comment Street Kings

Your opinion about the movie: