kina.krakow.pl
Film

Złe psy

Bent
Reżyseria: Bobby Moresco

Repertuar filmu "Złe psy" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Złe psy" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Złe psy
Tytuł oryginalny: Bent
Czas trwania: 96 min.
Produkcja: USA/Hiszpania , 2018
Gatunek: kryminał / thriller
Premiera: 20 kwietnia 2018
Dystrybutor filmu: Akson Studio

Reżyseria: Bobby Moresco
Obsada: Sofia Vergara, Karl Urban, Andy Garcia

Główny bohater zostaje wrobiony. Od tej chwili żyje pragnieniem zemsty, zmuszony wybierać pomiędzy prawdą, którą zna i dowodami kwestionującymi tę prawdę, a miłością swojego życia.
Danny Gallagher (Karl Urban) to skompromitowany detektyw z wydziału narkotyków. Po wyjściu z więzienia chce odzyskać dobre imię i ustalić co wydarzyło się w noc, która skończyła się dla partnera śmiercią, a dla niego wyrokiem.
O pomoc zwraca się do emerytowanego policjanta Murthy (Andy Garcia), niegdyś jego mentora, który całe życie walczył z korupcją. Sytuacja zmusza Gallaghera także do konfrontacji z Rebeką (Sofia Vergara), agentką rządową, która może być zarówno sojuszniczką jak i wrogiem.
Złe psy to wciągający, rasowy thriller, utrzymany w klasycznej tradycji kina noir.
W nieuczciwym świecie prawem jest oszustwo.

Złe psy to intrygujący film akcji z elementami suspensu i thrillera, utrzymany w tradycji noir. Obecne w nim wątki lojalności i zdrady rozgrywają się na tle korupcji w tajnych agencjach rządowych, a widzowie poznają fascynujących bohaterów przestępczego półświatka. Zwroty akcji zmuszają Gallaghera do konfrontacji z Rebeką, bezwzględną i niezwykle pociągającą agentką rządową, co do której nie wiemy czy jest sprzymierzeńcem czy wrogiem. Danny’emu przyjdzie też współpracować z emerytowanym policjantem Murthą, niegdyś jego mentorem, który całe życie walczył z korupcją, a w filmie jest jedną z centralnych postaci wydarzeń. Złe psy pełnymi garściami czerpią z filmów w stylu noir.


Średnia ocena: 2.0
rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0
Oceniono 7 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Złe psy on IMDb

Trailer filmu: Złe psy

Wasze opinie

Kinomanka 25. kwietnia 2018, 21:05

Film bardzo mi sie podobał. Polecam.

Daniel 23. kwietnia 2018, 15:01

Tak złego filmu dawno nie widziałem. Fatalna gra aktorska, kiepski montaż. Muzyka tak jest szybko zmieniana, że uszy bolą. 99% filmu to dialogi w których trudno się połapać o co chodzi. W pewnym momencie w filmie jest taki moment, że ma się wrażenie, że to koniec filmu, ale nie twórcy nadal chcą coś wyjaśniać i trochę pomęczyć widzów...

Hana Sural 20. kwietnia 2018, 21:59

Okrutny badziew. Z filmem noir ma tyle wspólnego, że Danny Gallagher nosi czarną czapkę. Bohater jest tak drewniany, że czasami aż skrzypi. Sofia Vergara została przyjęta do tajnych służb chyba tylko po znajomości, bo nawet nie umie dobrze mówić po angielsku. Andy Garcia na pewno grał w tym filmie za karę, inaczej nie umiem tego wytłumaczyć.

Dodaj nowy komentarz Złe psy

Twoja opinia o filmie: