kina.krakow.pl
Film

Wymyk


Reżyseria: Greg Zgliński

Repertuar filmu "Wymyk" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Wymyk" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Wymyk

Czas trwania: 85 min.
Produkcja: Polska , 2011
Premiera: 18 listopada 2011
Dystrybutor filmu: Best Film

Reżyseria: Greg Zgliński
Obsada: Robert Więckiewicz, Łukasz Simlat, Gabriela Muskała

Najmocniejszy polski film tego roku! Niezwykła rola Roberta Więckiewicza, która łamie stereotyp bohatera męskiego kina.

Twoje życie może zmienić się w ułamku sekundy.

Alfred (Robert Więckiewicz) żyje na krawędzi, uwielbia prędkość i adrenalinę, ale to jego młodszy brat jest odważny w prowadzeniu wspólnej firmy. Kobieta, interesy, uwaga rodziców – wszystko ich dzieli. Zazdrość Alfreda przeradza się w otwarty konflikt.

Tego dnia Alfred zrobi coś, co zmieni jego życie na zawsze.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 897 razy. | Oceń film

Wasze opinie

aaa 8. kwietnia 2012, 9:55

Bardzo, bardzo dobry.

Adam 31. grudnia 2011, 17:19

Niezły dramat. Dający do myślenia.

dip 3. grudnia 2011, 22:45

Film Beznadziejny, bez akcji po prostu tragedia... nikomu nie polecam tego "filmu" jak można w ogóle nazwać to filmem :(

MW 30. listopada 2011, 13:47

KARL o jasnym umyśle napisał: "Ograniczony jest tylko ten, kto obraża innych MW. Film moim zdaniem jest słaby, zbyt przewidywalny". Rozumiem KARL, że jesteś bez wad, bez ograniczeń i nigdy nikogo nie obraziłeś. Poprostu IDEAŁ, który jednocześnie wytykając innym obraża reżysera i scenarzystę. A skoro obrażasz, to i potwierdzasz swoje słowa, że: "Ograniczony jest tylko ten, kto obraża innych" - słowa wróciły jak bumerang. A wracając do filmu jest obarazem ciekawym, wciagającym widza i jak najbardziej skłaniającym do przemyśleń. Jeśli chcesz film nieprzewidywalny to proponuje jakikolwiek D. Lyncha lub "czeski film".

bravo 26. listopada 2011, 1:02

Film naprawdę dobry, skłaniający do refleksji. To nie prawda że jest przewidywalny. Dla tych którzy wczuwają się w sytuację napewno ciekawy, zastanawiający. Dobrze zagrany przez aktorów. Tym którym podobał się film 'Różyczka' napewno się nie zawiodą.

Karl 25. listopada 2011, 18:34

Ograniczony jest tylko ten, kto obraża innych MW. Film moim zdaniem jest słaby, zbyt przewidywalny.

Karl 24. listopada 2011, 22:01

Rozczarowuje przewidywalnością i brakiem pomysłu. Tu nie trzeba myśleć. Ta "głębia" filmu jest bardzo pozorna. W zasadzie wszystko jest do przewidzenia. W sumie dość przeciętny i nudny.

Anka 24. listopada 2011, 9:42

brawo" MW "moża napisać inteligentny komentarz-nikogo nie obrażając :-)

MW 22. listopada 2011, 13:00

Do BABUSZKI: jesteś tak ograniczona, że szkoda słów, ale jakoś musisz z tym żyć. Twój pseudonim całkiem trafiony ... wskazuje na inteligencje, ale w tą drugą stronę ... Człowiek inteligentny nie napisałby w ten sposób, ponieważ człowiek o szerokich horyzonytach, których Tobie niestety brak, napisałby tak: "Dobry dla ludzi inteligentnych ponieważ wymaga myślenia, empatii, wyobraźni, dystansu. Natomiast dla ludzi, którzy nudzą się głębią filmu zawsze pozostaje do wyboru szereg innych: lekkich i przyjemnych filmików. Polecam!!! Ps. Ponadto człowiek inteligentny nie znaczy, że ogląda wyłącznie ciężkie kino, ale korzysta z rozrywki, która potrafi odnaleźć się w wielu położeniach.

Beate 21. listopada 2011, 18:28

Początek zapowiadał się interesująco, bardzo dobra gra aktorów. Skłania do myślenia, szkoda tylko że tak jednoznacznie oceniono i skazano bohatera. Jak każdy z nas zachowałby się na jego miejscu? I czy gdyby on pomógł bratu, to byłoby lepiej? A może oboje by zginęli...Fatwo kogoś obarczyć winą i odpowiedzialnością ( jak w życiu), to w tym filmie jest dużym minus..szkoda.

Artur 21. listopada 2011, 12:11

Dobry film,nawet bardzo dobry. Cały czas trzyma widza w napięciu i oczekiwaniu na ...coś co nastąpi. Każdy pewnie spodziewa się czegoś innego ale na końcu pozostaje "zwyczajne życie".Film do oglądania w zaciszu domowym i nie koniecznie w kinie. A tak na marginesie ...skąd ten trailer ? Z pewnością nie z filmu "Wymyk"!

Babuszka 20. listopada 2011, 8:42

Dobry dla ludzi inteligentnych pozostałym będzie się podobał Listy do M. Tu trzeba myśleć. Polecam!!!

Agata 19. listopada 2011, 17:09

dobry film, warto obejrzeć

Dodaj nowy komentarz Wymyk

Twoja opinia o filmie: