kina.krakow.pl
Film

Szybcy i Wściekli 9

Fast & Furious 9
Reżyseria: Justin Lin

Repertuar filmu "Szybcy i Wściekli 9" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Szybcy i Wściekli 9" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Szybcy i Wściekli 9
Tytuł oryginalny: Fast & Furious 9
Produkcja: USA Premiera: 25 czerwca 2021
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Justin Lin
Obsada: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Charlize Theron

Chyba na żaden inny film fani kina akcji nie czekają z takim zniecierpliwieniem! Familia Toretto powróci z nową energią, nowymi pomysłami i – z całą pewnością – w jeszcze bardziej ekscytującym stylu.

Seria "Szybcy i wściekli" przez 20 lat zarobiła już ponad 5 miliardów dolarów na całym świecie. Wkrótce po raz kolejny pójdziemy do kina na film o szybkich i pięknych samochodach.

Dominic (Vin Diesel) prowadzi spokojne życie z Letty (Michelle Rodriguez) i ze swoim synem Brianem. Jednak nadal czyhają na niego różne niebezpieczeństwa. Tym razem Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga - doskonałego kierowcę Jacoba Toretto (John Cena), który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.

Reżyserem tej części serii jest Justin Lin, który po raz kolejny zdecydował się stanąć za kamerą "Szybkich i wściekłych". Wyreżyserował część trzecią, czwartą, piątą i szóstą.

W filmie wyruszymy w podróż po niemal całym świecie. Bohaterowie produkcji odwiedzą między innymi Londyn, Tokio, Tbilisi, Azerbejdżan i Amerykę Środkową. Będziemy świadkami wskrzeszenia starych przyjaźni i powrotu dawnych wrogów. Historia zostanie napisana na nowo, a prawdziwe znaczenie rodziny będzie poddane próbie jak nigdy dotąd.


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 8 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Szybcy i Wściekli 9 on IMDb

Trailer filmu: Szybcy i Wściekli 9

Wasze opinie

Pycholek 28. czerwca 2021, 6:47

Z każdym odcinkiem poziom absurdu osiąga coraz wyższy punkt Zenitu lub coraz niższe dno mułu rowu Mariańskiego... A zaczynało się od fajnych wyścigów, fajnych samochodów i szybkich kobiet, a mamy mini wojny, loty w kosmos, drony magnetyczne jak w Avengersach. Żenada.

Dodaj nowy komentarz Szybcy i Wściekli 9

Twoja opinia o filmie: