Wasze hity

1. Bogowie
2. Wielkie oczy
3. Interstellar
4. Carte Blanche
5. Gra tajemnic
6. Uprowadzona 3
7. Whiplash
8. Za jakie grzechy, dobry...
9. Paddington
10. Wkręceni 2

Teraz w kinach

Annie
Bai ri yan huo
Bezwstydny Mortdecai
Birdman
Bogowie
Boyhood
Carte Blanche
Coś musi się stać
Cuda
Dzikie historie
Dzwoneczek i bestia z...
Exodus: Bogowie i królowie
Filmowy Klub Seniora
Fotograf
Foxcatcher
Gra tajemnic
Haker
Hiszpanka
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
Ida
Interstellar
Karolina
Królestwo Zwierząt
Królowa śniegu 2
Lewiatan
Między nami dobrze jest
Misja: gwiazda
Niezłomny
Noc w muzeum: tajemnica...
Off Plus Camera 2010
Paddington
Pod taflą oceanu
Podróże Kosmiczne
Przeboje i oldboje
Roxanne
Siódmy syn
Tosty po meksykańsku
Uprowadzona 3
Whiplash
Wielka szóstka
Wielkie oczy
Wkręceni 2
Wszystko o Człowieku
Za jakie grzechy, dobry...
Ziarno prawdy

Miasta

Premiery

23 stycznia
Bezwstydny Mortdecai
Birdman
Carte Blanche
Hiszpanka
Siódmy syn
16 stycznia
Coś musi się stać
Dzwoneczek i bestia z...
Gra tajemnic
Haker
Misja: gwiazda
Wkręceni 2
9 stycznia
Exodus: Bogowie i królowie
Fotograf
Foxcatcher
Między nami dobrze jest
Tosty po meksykańsku
Uprowadzona 3
Who Am I. Możesz być kim...

Iphone horizontal small Repertuar kin na iPhona

Zapowiedzi

30 stycznia
A jeśli Bóg jest?
Dwa dni, jedna noc
Pingwiny z Madagaskaru
Przeboje i oldboje
Teoria wszystkiego
Wyspa kukurydzy
Ziarno prawdy
6 lutego
Barbie: Super Księżniczki
Dzień z życia blondynki
Dzika droga
Jupiter: Intronizacja
Niesforny Bram
Polskie gówno
Rzymska aureola
Serena
Turysta
Warsaw by Night
Zjazd absolwentów
13 lutego
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Tajemnice lasu

Repertuar Kin

Agrafka
Apollo Film: Kijów.Centrum
Apollo Film: Mikro
Kino ARS
  ARS: Aneks
  ARS: Gabinet
  ARS: Kiniarnia
  ARS: Reduta
  ARS: Salon
Cinema City Bonarka
Cinema City Galeria Kazimierz
Cinema City Plaza
Cinema City Zakopianka
IMAX
Kino Pod Baranami
Multikino
Paradox
Sfinks

Do kina

Repertuar kin w Krakowie wg nazwy kina

Wybierz dzień
Pn
26 01
Wt
27 01
Śr
28 01
Czw
29 01
Pt
30 01
Sb
31 01
Nd
1 02

Wybierz godzinę: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Cały dzień

Agrafka
Paddington 11:15 Rezerwuj
Wielkie oczy 13:00 Rezerwuj
Cuda 15:00 Rezerwuj
Boyhood 17:00 Rezerwuj
Dzikie historie 20:00 Rezerwuj
Cuda 22:10 Rezerwuj
Apollo Film: Kijów.Centrum
Dzwoneczek i bestia z... 11:15 (3d)
Hiszpanka 11:30
Misja: gwiazda 12:45
Dzwoneczek i bestia z... 13:00 (2d)
Dzwoneczek i bestia z... 14:45 (3d)
Dzwoneczek i bestia z... 15:45 (2d)
Siódmy syn 16:30 (3d)
Ida 16:45
Carte Blanche 17:15
Lewiatan 18:15
Siódmy syn 18:45 (3d)
Hiszpanka 19:30
Siódmy syn 21:00 (2d)
Apollo Film: Mikro
Lewiatan 12:00
Hiszpanka 12:15
Carte Blanche 14:30
Ida 16:30
Carte Blanche 16:30
Lewiatan 18:00
Hiszpanka 18:30
Cuda 20:30
Carte Blanche 20:45
ARS: Aneks
Gra tajemnic 12:00 Rezerwuj
Foxcatcher 14:15 Rezerwuj
Dzikie historie 16:35 Rezerwuj
Gra tajemnic 18:50 Rezerwuj
Carte Blanche 21:00 Rezerwuj
ARS: Gabinet
Cuda 16:35 Rezerwuj
Cuda 18:40 Rezerwuj
Cuda 20:45 Rezerwuj
ARS: Kiniarnia
Tosty po meksykańsku 15:30 Rezerwuj
Tosty po meksykańsku 19:10 Rezerwuj
ARS: Reduta
Carte Blanche 13:10 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 15:10 Rezerwuj
Carte Blanche 17:10 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 19:10 Rezerwuj
Gra tajemnic 21:10 Rezerwuj
ARS: Salon
Cuda 12:15 Rezerwuj
Bai ri yan huo 14:20 Rezerwuj
Bai ri yan huo 16:20 Rezerwuj
Bai ri yan huo 18:25 Rezerwuj
Bai ri yan huo 20:30 Rezerwuj
Cinema City Bonarka
Podróże Kosmiczne 10:00 (dub) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 10:00 (dub) Rezerwuj
Hiszpanka 10:00 Rezerwuj
Paddington 10:10 Rezerwuj
Królowa śniegu 2 10:30 (dub) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 10:30 Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 10:40 (dub) Rezerwuj
Wkręceni 2 11:00 Rezerwuj
Carte Blanche 11:00 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 11:00 (dub) Rezerwuj
Siódmy syn 11:15 (3d) Rezerwuj
Uprowadzona 3 11:40 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 11:45 (3d,4dx) Rezerwuj
Paddington 12:20 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 12:30 Rezerwuj
Annie 12:45 (dub) Rezerwuj
Królowa śniegu 2 12:45 (dub) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 12:45 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 12:45 (3d,dub) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 13:00 (dub) Rezerwuj
Wkręceni 2 13:10 Rezerwuj
Carte Blanche 13:15 Rezerwuj
Siódmy syn 13:30 Rezerwuj
Siódmy syn 14:00 (3d,vip) Rezerwuj
Uprowadzona 3 14:00 Rezerwuj
Hiszpanka 14:00 Rezerwuj
Wkręceni 2 14:10 Rezerwuj
Paddington 14:20 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 14:30 (3d,dub) Rezerwuj
Gra tajemnic 14:30 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 14:30 (dub) Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 14:40 (dub) Rezerwuj
Uprowadzona 3 15:00 (vip) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 15:00 Rezerwuj
Wielka szóstka 15:15 (dub) Rezerwuj
Wkręceni 2 15:20 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 15:30 (3d,dub) Rezerwuj
Carte Blanche 15:30 Rezerwuj
Siódmy syn 15:45 (3d) Rezerwuj
Birdman 15:45 Rezerwuj
Wkręceni 2 15:50 (vip) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 16:00 (dub) Rezerwuj
Birdman 16:15 (vip) Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 16:15 (dub) Rezerwuj
Uprowadzona 3 16:20 Rezerwuj
Wkręceni 2 16:20 Rezerwuj
Paddington 16:30 Rezerwuj
Hiszpanka 16:40 Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 16:50 (dub) Rezerwuj
Gra tajemnic 17:00 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 17:15 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 17:20 (vip) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 17:30 (3d,dub) Rezerwuj
Fotograf 17:30 Rezerwuj
Wkręceni 2 17:30 Rezerwuj
Carte Blanche 17:45 Rezerwuj
Siódmy syn 18:00 Rezerwuj
Carte Blanche 18:00 (vip) Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 18:00 (dub) Rezerwuj
Birdman 18:15 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 18:30 (3d) Rezerwuj
Wkręceni 2 18:30 Rezerwuj
Paddington 18:40 Rezerwuj
Uprowadzona 3 18:40 Rezerwuj
Siódmy syn 18:45 (3d,vip) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 19:00 Rezerwuj
Haker 19:00 Rezerwuj
Hiszpanka 19:20 Rezerwuj
Gra tajemnic 19:30 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 19:30 Rezerwuj
Uprowadzona 3 19:40 (vip) Rezerwuj
Wkręceni 2 19:40 Rezerwuj
Dzikie historie 19:45 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 20:00 Rezerwuj
Carte Blanche 20:00 Rezerwuj
Siódmy syn 20:15 (3d) Rezerwuj
Wkręceni 2 20:20 (vip) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 20:30 (3d) Rezerwuj
Wkręceni 2 20:40 Rezerwuj
Birdman 20:45 Rezerwuj
Interstellar 20:50 Rezerwuj
Siódmy syn 21:00 (3d,vip) Rezerwuj
Uprowadzona 3 21:00 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 21:30 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 21:45 Rezerwuj
Wkręceni 2 21:50 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 22:00 Rezerwuj
Gra tajemnic 22:00 Rezerwuj
Haker 22:00 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 22:00 (vip) Rezerwuj
Hiszpanka 22:00 Rezerwuj
Niezłomny 22:15 Rezerwuj
Carte Blanche 22:15 Rezerwuj
Siódmy syn 22:30 Rezerwuj
Carte Blanche 22:30 (vip) Rezerwuj
Cinema City Galeria Kazimierz
Birdman 10:00 Rezerwuj
Carte Blanche 10:00 Rezerwuj
Hiszpanka 10:20 Rezerwuj
Paddington 10:40 Rezerwuj
Gra tajemnic 10:45 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 10:45 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 11:00 (dub) Rezerwuj
Uprowadzona 3 11:10 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 11:30 (3d,dub) Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 11:50 (dub) Rezerwuj
Whiplash 12:30 Rezerwuj
Wkręceni 2 12:30 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 12:45 (3d,dub) Rezerwuj
Paddington 12:50 Rezerwuj
Siódmy syn 13:00 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 13:00 (dub) Rezerwuj
Haker 13:15 Rezerwuj
Uprowadzona 3 13:30 Rezerwuj
Hiszpanka 14:00 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 14:30 (dub) Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 14:30 (dub) Rezerwuj
Birdman 14:45 Rezerwuj
Carte Blanche 14:45 Rezerwuj
Paddington 15:00 Rezerwuj
Siódmy syn 15:15 (3d) Rezerwuj
Wkręceni 2 15:50 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 16:00 Rezerwuj
Gra tajemnic 16:15 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 16:15 (dub) Rezerwuj
Uprowadzona 3 16:40 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 17:00 (3d) Rezerwuj
Whiplash 17:15 Rezerwuj
Birdman 17:15 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 17:30 (3d,dub) Rezerwuj
Siódmy syn 17:30 Rezerwuj
Wkręceni 2 18:00 Rezerwuj
Carte Blanche 18:00 Rezerwuj
Hiszpanka 18:20 Rezerwuj
Gra tajemnic 18:45 Rezerwuj
Uprowadzona 3 19:00 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 19:30 Rezerwuj
Siódmy syn 19:45 (3d) Rezerwuj
Birdman 19:45 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 20:00 Rezerwuj
Wkręceni 2 20:10 Rezerwuj
Carte Blanche 20:15 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 20:30 Rezerwuj
Hiszpanka 21:00 Rezerwuj
Bogowie 21:15 Rezerwuj
Uprowadzona 3 21:20 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 21:45 Rezerwuj
Siódmy syn 22:00 Rezerwuj
Haker 22:15 Rezerwuj
Birdman 22:15 Rezerwuj
Gra tajemnic 22:30 Rezerwuj
Cinema City Plaza
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 9:00 (dub) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Siódmy syn 10:00 Rezerwuj
Annie 11:00 (dub) Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 11:15 (dub) Rezerwuj
Królowa śniegu 2 11:20 (dub) Rezerwuj
Hiszpanka 11:50 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 12:00 (dub) Rezerwuj
Paddington 12:10 Rezerwuj
Wkręceni 2 12:30 Rezerwuj
Carte Blanche 12:45 Rezerwuj
Królowa śniegu 2 13:10 (dub) Rezerwuj
Gra tajemnic 13:30 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 13:30 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 13:45 (3d,dub) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 14:00 (3d,dub) Rezerwuj
Paddington 14:20 Rezerwuj
Siódmy syn 14:30 Rezerwuj
Wielka szóstka 14:45 (dub) Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 15:00 (3d,dub) Rezerwuj
Uprowadzona 3 15:00 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 15:30 (dub) Rezerwuj
Hiszpanka 15:40 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 16:00 Rezerwuj
Carte Blanche 16:30 Rezerwuj
Siódmy syn 16:45 (3d) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 17:00 (dub) Rezerwuj
Wkręceni 2 17:00 Rezerwuj
Uprowadzona 3 17:20 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 17:30 (dub) Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 18:00 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 18:15 Rezerwuj
Gra tajemnic 18:20 Rezerwuj
Carte Blanche 18:45 Rezerwuj
Siódmy syn 19:00 Rezerwuj
Wkręceni 2 19:10 Rezerwuj
Hiszpanka 19:20 Rezerwuj
Uprowadzona 3 19:40 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 20:00 (3d) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 20:30 Rezerwuj
Za jakie grzechy, dobry... 20:50 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 21:00 (3d) Rezerwuj
Carte Blanche 21:00 Rezerwuj
Siódmy syn 21:15 (3d) Rezerwuj
Wkręceni 2 21:20 Rezerwuj
Gra tajemnic 22:00 Rezerwuj
Hiszpanka 22:00 Rezerwuj
Cinema City Zakopianka
Noc w muzeum: tajemnica... 10:00 (dub) Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 10:00 (dub) Rezerwuj
Paddington 10:10 Rezerwuj
Siódmy syn 10:30 Rezerwuj
Annie 10:30 (dub) Rezerwuj
Królowa śniegu 2 10:45 (dub) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 10:45 Rezerwuj
Haker 11:00 Rezerwuj
Wielka szóstka 11:30 (dub) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 11:30 (3d,dub) Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 11:45 (3d,dub) Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 12:10 (dub) Rezerwuj
Paddington 12:20 Rezerwuj
Królowa śniegu 2 12:30 (dub) Rezerwuj
Siódmy syn 12:45 (3d) Rezerwuj
Carte Blanche 13:00 Rezerwuj
Hiszpanka 13:00 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 13:30 (dub) Rezerwuj
Wkręceni 2 13:50 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 14:00 (3d,dub) Rezerwuj
Gra tajemnic 14:15 Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 14:20 (dub) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 14:30 (dub) Rezerwuj
Paddington 14:30 Rezerwuj
Siódmy syn 15:00 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 15:15 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 15:15 (dub) Rezerwuj
Hiszpanka 15:40 Rezerwuj
Wkręceni 2 16:00 Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 16:30 (dub) Rezerwuj
Paddington 16:40 Rezerwuj
Uprowadzona 3 16:50 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 17:00 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 17:00 (dub) Rezerwuj
Siódmy syn 17:15 (3d) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 17:30 (3d,dub) Rezerwuj
Carte Blanche 17:30 Rezerwuj
Wkręceni 2 18:10 Rezerwuj
Hiszpanka 18:20 Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 18:40 (dub) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 18:45 Rezerwuj
Gra tajemnic 19:00 Rezerwuj
Uprowadzona 3 19:10 Rezerwuj
Siódmy syn 19:30 Rezerwuj
Carte Blanche 19:45 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 20:00 (3d) Rezerwuj
Wkręceni 2 20:20 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 20:30 Rezerwuj
Haker 20:50 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 21:00 Rezerwuj
Hiszpanka 21:00 Rezerwuj
Gra tajemnic 21:30 Rezerwuj
Uprowadzona 3 21:30 Rezerwuj
Siódmy syn 21:45 (3d) Rezerwuj
Carte Blanche 22:00 Rezerwuj
IMAX
Siódmy syn 11:15 (3d) Rezerwuj
Siódmy syn 13:30 (3d) Rezerwuj
Siódmy syn 15:45 (3d) Rezerwuj
Siódmy syn 18:00 (3d) Rezerwuj
Siódmy syn 20:15 (3d) Rezerwuj
Kino Pod Baranami
Carte Blanche 10:45 Rezerwuj
Wielkie oczy 11:45 Rezerwuj
Hiszpanka 11:55 Rezerwuj
Birdman 12:40 Rezerwuj
Ida 13:30 Rezerwuj
Dzikie historie 14:15 Rezerwuj
Birdman 14:50 Rezerwuj
Carte Blanche 15:00 Rezerwuj
Cuda 16:30 Rezerwuj
Gra tajemnic 17:00 Rezerwuj
Whiplash 17:05 Rezerwuj
Gra tajemnic 19:00 Rezerwuj
Birdman 19:05 Rezerwuj
Carte Blanche 21:10 Rezerwuj
Birdman 21:15 Rezerwuj
Hiszpanka 21:35 Rezerwuj
Multikino
Królowa śniegu 2 10:00 (3d) Rezerwuj
Paddington 10:00 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 10:00 (2d) Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 10:10 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 10:15 (2d,dub) Rezerwuj
Carte Blanche 10:30 Rezerwuj
Annie 11:20 Rezerwuj
Hiszpanka 11:30 Rezerwuj
Wielka szóstka 11:40 (3d) Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 11:50 (2d,dub) Rezerwuj
Bogowie 12:00 Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 12:00 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 12:00 (2d) Rezerwuj
Siódmy syn 12:20 (2d) Rezerwuj
Whiplash 12:30 Rezerwuj
Paddington 13:00 Rezerwuj
Carte Blanche 13:00 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 13:20 (2d) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 14:00 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 14:00 (3d) Rezerwuj
Królowa śniegu 2 14:10 (2d) Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 14:20 Rezerwuj
Hiszpanka 14:20 Rezerwuj
Haker 14:45 Rezerwuj
Siódmy syn 14:50 (3d) Rezerwuj
Wkręceni 2 15:00 Rezerwuj
Birdman 15:00 Rezerwuj
Paddington 15:15 Rezerwuj
Carte Blanche 15:30 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 16:00 (2d) Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 16:10 (3d) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 16:30 (3d,hfr) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 16:30 Rezerwuj
Gra tajemnic 16:40 Rezerwuj
Hiszpanka 17:10 Rezerwuj
Wkręceni 2 17:15 Rezerwuj
Siódmy syn 17:20 (2d) Rezerwuj
Paddington 17:30 Rezerwuj
Uprowadzona 3 17:40 Rezerwuj
Birdman 17:40 Rezerwuj
Carte Blanche 18:00 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 18:00 (2d) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 19:00 Rezerwuj
Gra tajemnic 19:15 Rezerwuj
Uprowadzona 3 19:20 Rezerwuj
Wkręceni 2 19:30 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 19:40 (2d) Rezerwuj
Siódmy syn 19:45 (3d) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 19:50 (2d) Rezerwuj
Hiszpanka 20:00 Rezerwuj
Haker 20:10 Rezerwuj
Birdman 20:20 Rezerwuj
Carte Blanche 20:30 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 21:30 Rezerwuj
Dzikie historie 21:45 Rezerwuj
Gra tajemnic 21:50 Rezerwuj
Uprowadzona 3 21:50 Rezerwuj
Wkręceni 2 22:00 Rezerwuj
Whiplash 22:10 Rezerwuj
Paradox
Hiszpanka 17:00
Między nami dobrze jest 19:30
Hiszpanka 21:00

Wybierz godzinę: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Cały dzień

 
 
Plakat filmu

Tytuł Filmu

Tytuł Filmu

Tytuł oryginalny

produkcja:  

reżyseria:   obsada:   gatunek:  

grany w:  

premiera:  

Nazwa kina

Kraków