Wasze hity

1. Przychodzi facet do...
2. Ewolucja planety małp
3. Mandarynki
4. Na skraju jutra
5. X-men: Przeszłość, która...
6. Czarownica 3D
7. Gwiazd naszych wina
8. Jak wytresować smoka 2
9. Powstanie Warszawskie
10. Zacznijmy od nowa

Teraz w kinach

22 Jump Street
Afrykańska Przygoda
Arktyka 3D
Biegnij, chłopcze, biegnij
Blue Jasmine
Camille Claudel 1915
Chce się żyć
Co się wydarzyło w Madison...
Control
Czarownica
Czarownica 3D
Czerwony i niebieski
Czym sobie na to wszystko...
Diana
Drogówka
Duże złe wilki
Dziadek do orzechów
Dziewczyna z szafy
Dzikie z natury
Ewolucja planety małp
Frances Ha
Frank
Gang wiewióra
Gdy budzą się demony
Grawitacja
Gwiazd naszych wina
Hannah Arendt
Hercules
Hubble 3D
Ida
Iluzja
Imigrantka
Jak ojciec i syn
Jak wytresować smoka 2
Kertu - Miłość jest ślepa
Kochankowie z Księżyca....
Kolor purpury
Koneser
Królestwo Zwierząt
Królowie lata
Listonosz Pat i wielki...
Mandarynki
Marina Abramović -...
Masz talent!
Milion sposobów jak zginąć...
Młoda i piękna
Na skraju jutra
Najlepsze najgorsze...
Namiętność
Nasrine
Niebo istnieje... Naprawdę
Niezwykly swiat tech CP...
Nimfomanka - Część II
Noc oczyszczenia: anarchia
O krok od sławy
Obietnica
Obywatel roku
One Direction: Reaching...
Papusza
Pina
Po ślubie
Pod Mocnym Aniołem
Pod taflą oceanu
Podróże Kosmiczne
Powiem ci wszystko
Powstanie Warszawskie
Pożądanie
Pozycja dziecka
Przeszłość
Przychodzi facet do...
Raj: nadzieja
Ratując pana Banksa
Rio 2
Riwiera dla dwojga
Rodzinne rewolucje
Samoloty 2
Sąsiedzi
Sekstaśma
Shirley - wizje...
Śnieżka
Step Up: All in
Stulatek, który wyskoczył...
Szef
Tajemnica Filomeny
Transcendencja
Transformers: wiek zagłady
Triszna. Pragnienie...
Tylko kochankowie przeżyją
Vincent chce nad morze
W kręgu miłości
W ukryciu
Wenus w futrze
Wielki Liberace
Wielkie piękno
Więzy krwi
Wszyscy mężczyźni Weroniki
X-men: Przeszłość, która...
Zacznijmy od nowa
Zbaw nas ode złego
Zniewolony. 12 Years a...
Życie Adeli: Rozdział 1 i...
Łowca

Miasta

Premiery

18 lipca
Noc oczyszczenia: anarchia
Po ślubie
Pożądanie
Samoloty 2
Step Up: All in
Więzy krwi
11 lipca
Ewolucja planety małp
Frank
Kertu - Miłość jest ślepa
Przychodzi facet do...
4 lipca
Czerwony i niebieski
Gang wiewióra
Rodzinne rewolucje
Uciekinier z Nowego Jorku
Zacznijmy od nowa
Zbaw nas ode złego

Iphone horizontal small Repertuar kin na iPhona

Zapowiedzi

25 lipca
Hercules
Król w Nowym Jorku
Nasrine
Szef
1 sierpnia
Bank Lady
Drużyna
Nie ma tego złego...
Podejrzany: Ai Weiwei
Sekstaśma
Strażnicy Galaktyki
Tarzan. Król dżungli
8 sierpnia
Epicentrum
Na zawsze twoja
Podróż na sto stóp
Wielki błękit
Wojownicze Żółwie Ninja

Repertuar Kin

Agrafka
Apollo Film: Kijów.Centrum
Apollo Film: Mikro
Kino ARS
  ARS: Aneks
  ARS: Gabinet
  ARS: Kiniarnia
  ARS: Reduta
  ARS: Salon
Cinema City Bonarka
Cinema City Galeria Kazimierz
Cinema City Plaza
Cinema City Zakopianka
IMAX
Kino Kika
Kino Pod Baranami
Multikino

Do kina

Repertuar kin w Krakowie wg nazwy kina

Wybierz dzień
Czw
24 07
Pt
25 07
Sb
26 07
Nd
27 07
Pn
28 07
Wt
29 07
Śr
30 07

Wybierz godzinę: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Cały dzień

Agrafka
Papusza 13:45 Rezerwuj
Pożądanie 16:00 Rezerwuj
Frank 17:30 Rezerwuj
Nimfomanka - Część II 19:15 Rezerwuj
Dziewczyna z szafy 21:30 Rezerwuj
Apollo Film: Kijów.Centrum
Dziadek do orzechów 10:00
Samoloty 2 10:00 (2d,dub)
Samoloty 2 11:45 (3d,dub)
Rodzinne rewolucje 13:15
Samoloty 2 13:30 (3d,dub)
Samoloty 2 15:15 (3d,dub)
Samoloty 2 15:30 (2d,dub)
Noc oczyszczenia: anarchia 17:00
Samoloty 2 17:15 (2d,dub)
Po ślubie 17:15
Więzy krwi 19:00
Noc oczyszczenia: anarchia 19:00
O krok od sławy 19:15
Po ślubie 21:00
Więzy krwi 21:00
Noc oczyszczenia: anarchia 21:15
Apollo Film: Mikro
Gdy budzą się demony 13:00
Stulatek, który wyskoczył... 13:15
Jak ojciec i syn 15:15
Zacznijmy od nowa 15:15
Frank 17:15
Mandarynki 17:30
Pożądanie 19:00
O krok od sławy 19:15
Więzy krwi 20:30
Łowca 21:00
ARS: Aneks
Przychodzi facet do... 12:05 Rezerwuj
Pożądanie 14:05 Rezerwuj
Stulatek, który wyskoczył... 15:35 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 17:40 Rezerwuj
Pożądanie 19:40 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 21:10 Rezerwuj
ARS: Gabinet
Duże złe wilki 17:15 Rezerwuj
W kręgu miłości 19:15 Rezerwuj
Duże złe wilki 21:15 Rezerwuj
ARS: Kiniarnia
Po ślubie 13:05 Rezerwuj
Po ślubie 15:05 Rezerwuj
Po ślubie 17:05 Rezerwuj
Po ślubie 19:05 Rezerwuj
Po ślubie 21:05 Rezerwuj
ARS: Reduta
Koneser 12:00 Rezerwuj
Biegnij, chłopcze, biegnij 14:15 Rezerwuj
Pod Mocnym Aniołem 16:30 Rezerwuj
Iluzja 18:45 Rezerwuj
Koneser 21:00 Rezerwuj
ARS: Salon
Kertu - Miłość jest ślepa 14:15 Rezerwuj
Czerwony i niebieski 16:15 Rezerwuj
Obywatel roku 18:15 Rezerwuj
Kertu - Miłość jest ślepa 20:30 Rezerwuj
Cinema City Bonarka
Jak wytresować smoka 2 10:00 (dub) Rezerwuj
Samoloty 2 10:00 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 10:00 (3d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 10:15 (dub) Rezerwuj
Rio 2 10:15 (dub) Rezerwuj
Więzy krwi 10:40 Rezerwuj
Podróże Kosmiczne 11:00 (dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 11:00 (3d,dub) Rezerwuj
Samoloty 2 11:00 (3d,dub) Rezerwuj
Czarownica 3D 11:15 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 11:15 (dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 11:40 Rezerwuj
Samoloty 2 12:00 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 12:00 (3d,dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 12:15 (dub) Rezerwuj
Rio 2 12:30 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 12:30 (3d) Rezerwuj
Pożądanie 12:30 Rezerwuj
Samoloty 2 13:00 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 13:15 (3d,dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 13:15 (3d,dub) Rezerwuj
Więzy krwi 13:20 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 13:30 (dub) Rezerwuj
Czarownica 13:30 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 13:50 Rezerwuj
Samoloty 2 14:00 (dub) Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 14:15 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 14:20 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 14:30 (dub) Rezerwuj
Pożądanie 14:30 Rezerwuj
Na skraju jutra 14:45 Rezerwuj
Samoloty 2 15:00 (3d,dub) Rezerwuj
Step Up: All in 15:00 (3d) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 15:00 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 15:15 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 15:15 (dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 15:30 (3d,dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 15:40 Rezerwuj
Czarownica 3D 15:45 (3d,dub) Rezerwuj
Samoloty 2 16:00 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 16:00 Rezerwuj
Więzy krwi 16:00 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 16:15 (vip) Rezerwuj
Samoloty 2 16:30 (3d,dub,vip) Rezerwuj
Pożądanie 16:30 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 16:45 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 16:45 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 16:45 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 17:00 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 17:00 (3d,dub) Rezerwuj
22 Jump Street 17:15 Rezerwuj
Gang wiewióra 17:15 (dub) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 17:20 Rezerwuj
Step Up: All in 17:30 (3d) Rezerwuj
Pożądanie 17:30 (vip) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 17:45 (3d,dub) Rezerwuj
Czarownica 18:00 (dub) Rezerwuj
Samoloty 2 18:00 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 18:10 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 18:20 Rezerwuj
Pożądanie 18:30 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 18:30 (3d,dub) Rezerwuj
Step Up: All in 18:30 (3d,vip) Rezerwuj
Więzy krwi 18:40 Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 19:00 Rezerwuj
Samoloty 2 19:00 (3d,dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 19:00 (vip) Rezerwuj
Niebo istnieje... Naprawdę 19:15 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 19:15 Rezerwuj
Pożądanie 19:30 (vip) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 19:40 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 19:40 (3d) Rezerwuj
22 Jump Street 19:45 Rezerwuj
Stulatek, który wyskoczył... 20:00 Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 20:00 Rezerwuj
Step Up: All in 20:00 (3d) Rezerwuj
Sąsiedzi 20:15 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 20:15 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 20:20 Rezerwuj
Pożądanie 20:30 Rezerwuj
Step Up: All in 20:45 (3d,vip) Rezerwuj
Gwiazd naszych wina 21:00 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 21:00 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 21:15 (vip) Rezerwuj
Więzy krwi 21:20 Rezerwuj
Transcendencja 21:30 Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 21:30 Rezerwuj
Pożądanie 21:30 (vip) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 21:45 (3d) Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 21:45 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 22:00 Rezerwuj
22 Jump Street 22:15 Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 22:15 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 22:20 (3d) Rezerwuj
Step Up: All in 22:30 (3d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 22:30 Rezerwuj
Pożądanie 22:30 Rezerwuj
Milion sposobów jak zginąć... 22:30 Rezerwuj
Frank 22:30 Rezerwuj
Cinema City Galeria Kazimierz
Czarownica 3D 10:15 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 10:15 (dub) Rezerwuj
Pożądanie 10:15 Rezerwuj
Step Up: All in 10:30 (3d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 10:45 (3d,dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 11:00 (dub) Rezerwuj
Więzy krwi 11:00 Rezerwuj
Samoloty 2 11:00 (3d,dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 11:15 Rezerwuj
Powstanie Warszawskie 11:30 Rezerwuj
Gang wiewióra 12:15 (dub) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 12:20 Rezerwuj
Czarownica 12:30 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 12:50 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 13:00 (dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 13:15 (3d,dub) Rezerwuj
Riwiera dla dwojga 13:30 Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 13:45 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 14:00 (dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 14:00 (3d) Rezerwuj
Gang wiewióra 14:15 (dub) Rezerwuj
Czarownica 3D 14:45 (3d) Rezerwuj
Pożądanie 14:45 Rezerwuj
Samoloty 2 15:00 (3d,dub) Rezerwuj
Step Up: All in 15:20 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 15:30 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 15:45 Rezerwuj
Więzy krwi 16:00 Rezerwuj
Gang wiewióra 16:15 (dub) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 16:40 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 16:40 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 17:00 Rezerwuj
Samoloty 2 17:00 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 17:15 (3d) Rezerwuj
Step Up: All in 17:40 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 18:00 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 18:00 Rezerwuj
Pożądanie 18:30 Rezerwuj
Więzy krwi 18:45 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 19:00 Rezerwuj
Samoloty 2 19:00 (3d,dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 19:20 (3d) Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 19:30 Rezerwuj
Step Up: All in 20:00 (3d) Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 20:15 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 20:15 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 20:30 Rezerwuj
Pożądanie 20:30 Rezerwuj
Na skraju jutra 21:00 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 21:20 Rezerwuj
Więzy krwi 21:30 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 22:00 (3d) Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 22:00 Rezerwuj
Step Up: All in 22:20 (3d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 22:30 Rezerwuj
Pożądanie 22:30 Rezerwuj
Cinema City Plaza
Jak wytresować smoka 2 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Samoloty 2 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Pożądanie 10:00 Rezerwuj
Rio 2 10:15 (dub) Rezerwuj
Czarownica 10:30 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 10:30 (dub) Rezerwuj
Listonosz Pat i wielki... 11:00 (dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 11:15 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 11:30 (3d) Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 12:00 Rezerwuj
Samoloty 2 12:00 (dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 12:10 (dub) Rezerwuj
Rio 2 12:30 (dub) Rezerwuj
Czarownica 12:45 (dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 13:00 Rezerwuj
Gang wiewióra 13:15 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 13:45 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 13:50 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 14:00 (3d,dub) Rezerwuj
Pożądanie 14:15 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 14:20 (3d,dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 14:50 Rezerwuj
Czarownica 15:00 (dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 15:15 (dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 15:40 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 16:00 (dub) Rezerwuj
X-men: Przeszłość, która... 16:15 (3d) Rezerwuj
Step Up: All in 16:20 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 16:30 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 17:00 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 17:00 Rezerwuj
Gang wiewióra 17:15 (dub) Rezerwuj
Pożądanie 17:30 Rezerwuj
Samoloty 2 18:00 (3d,dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 18:20 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 18:40 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 18:40 (3d) Rezerwuj
Na skraju jutra 19:00 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 19:10 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 19:15 Rezerwuj
Pożądanie 19:30 Rezerwuj
Stulatek, który wyskoczył... 20:00 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 20:15 Rezerwuj
22 Jump Street 20:50 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 21:00 (3d) Rezerwuj
Step Up: All in 21:00 (3d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 21:20 Rezerwuj
Frank 21:30 Rezerwuj
Pożądanie 21:30 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 21:45 Rezerwuj
Cinema City Zakopianka
Jak wytresować smoka 2 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 10:00 Rezerwuj
Czarownica 10:15 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 10:45 (dub) Rezerwuj
Samoloty 2 11:00 (3d,dub) Rezerwuj
Pożądanie 11:00 Rezerwuj
Step Up: All in 11:15 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 11:15 (dub) Rezerwuj
Rio 2 11:30 (dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 12:00 (dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 12:15 (3d,dub) Rezerwuj
Czarownica 12:30 (dub) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 12:40 Rezerwuj
Samoloty 2 13:00 (dub) Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 13:00 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 13:30 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 13:40 (3d) Rezerwuj
Riwiera dla dwojga 13:45 Rezerwuj
Gang wiewióra 14:00 (3d,dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 14:00 (3d,dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 14:30 (3d,dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 14:50 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 15:00 Rezerwuj
Samoloty 2 15:00 (3d,dub) Rezerwuj
Pożądanie 15:30 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 15:45 (dub) Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 16:00 Rezerwuj
Gang wiewióra 16:00 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 16:15 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 16:45 (3d,dub) Rezerwuj
Samoloty 2 17:00 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 17:00 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 17:15 Rezerwuj
Pożądanie 17:30 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 17:40 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 18:00 (dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 18:00 (3d) Rezerwuj
Gang wiewióra 18:15 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 18:45 (3d) Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 19:00 Rezerwuj
Samoloty 2 19:00 (3d,dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 19:10 Rezerwuj
Pożądanie 19:30 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 20:00 Rezerwuj
22 Jump Street 20:10 Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 20:15 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 20:30 (3d) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 20:45 Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 21:00 Rezerwuj
Step Up: All in 21:15 (3d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 21:20 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 21:30 Rezerwuj
Pożądanie 21:30 Rezerwuj
IMAX
Dzikie z natury 10:45 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 11:45 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 15:00 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 18:15 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 21:30 Rezerwuj
Kino Kika
Po ślubie 11:00
Powiem ci wszystko 12:00
Tajemnica Filomeny 13:00
Kertu - Miłość jest ślepa 14:00
Hannah Arendt 15:45
Po ślubie 17:00
Tajemnica Filomeny 18:00
Kertu - Miłość jest ślepa 19:00
Życie Adeli: Rozdział 1 i... 20:00
Po ślubie 21:00
Kino Pod Baranami
Pożądanie 11:00 Rezerwuj
Więzy krwi 11:45 Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 12:05 Rezerwuj
Masz talent! 13:00 Rezerwuj
Frank 13:55 Rezerwuj
Chce się żyć 14:30 Rezerwuj
Control 15:00 Rezerwuj
Pożądanie 15:45 Rezerwuj
Kochankowie z Księżyca.... 16:30 Rezerwuj
Raj: nadzieja 17:15 Rezerwuj
Frank 17:30 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 18:05 Rezerwuj
Najlepsze najgorsze... 19:00 Rezerwuj
Pożądanie 19:15 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 20:00 Rezerwuj
Obietnica 21:00 Rezerwuj
Więzy krwi 21:05 Rezerwuj
Królowie lata 22:00 Rezerwuj
Multikino
Rio 2 10:15 (2d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 10:20 (2d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 10:20 (2d,dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 10:40 (3d) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 10:50 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 10:50 (3d) Rezerwuj
Gang wiewióra 11:00 (3d) Rezerwuj
Gang wiewióra 11:50 (2d) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 11:50 (2d) Rezerwuj
Samoloty 2 11:50 (2d) Rezerwuj
Więzy krwi 12:00 Rezerwuj
Step Up: All in 12:10 (3d) Rezerwuj
Pożądanie 12:40 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 12:45 (2d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 13:00 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 13:00 (3d) Rezerwuj
Gang wiewióra 13:10 (2d) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 13:40 (3d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 13:45 (3d,dub) Rezerwuj
Samoloty 2 14:00 (2d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 14:00 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 14:40 (2d) Rezerwuj
Frank 14:40 Rezerwuj
Step Up: All in 14:45 (3d) Rezerwuj
Więzy krwi 14:50 Rezerwuj
Samoloty 2 15:10 (3d) Rezerwuj
Stulatek, który wyskoczył... 15:20 Rezerwuj
Gang wiewióra 15:20 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 16:10 (2d) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 16:30 (3d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 16:30 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 17:00 Rezerwuj
Samoloty 2 17:15 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 17:20 (2d) Rezerwuj
Step Up: All in 17:20 (3d) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 17:30 (2d) Rezerwuj
Więzy krwi 17:40 Rezerwuj
Gang wiewióra 17:45 (2d) Rezerwuj
Pożądanie 17:50 Rezerwuj
Samoloty 2 18:15 (2d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 19:00 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 19:20 (3d) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 19:20 (3d) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 19:30 Rezerwuj
Step Up: All in 20:00 (3d) Rezerwuj
Pożądanie 20:00 Rezerwuj
Szef 20:00 Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 20:00 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 20:00 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 20:20 (2d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 20:30 (2d) Rezerwuj
Więzy krwi 20:30 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 21:30 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 22:00 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 22:00 Rezerwuj

Wybierz godzinę: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Cały dzień

 
 
Plakat filmu

Tytuł Filmu

Tytuł Filmu

Tytuł oryginalny

 

reżyseria:   obsada:   gatunek:  

grany w:  

premiera:  

Nazwa kina

Kraków