kina.krakow.pl
Film

Berek

Tag
Reżyseria: Jeff Tomsic

Repertuar filmu "Berek" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Berek" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Berek
Tytuł oryginalny: Tag
Czas trwania: 100 min.
Produkcja: USA , 2018
Gatunek: komedia
Premiera: 6 lipca 2018
Dystrybutor filmu: Warner

Reżyseria: Jeff Tomsic
Obsada: Jeremy Renner, Ed Helms, Hannibal Buress

Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co roku, aby przez miesiąc grać w berka, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Bawią się w ten sposób od pierwszej klasy. Teraz ryzykują własną głową, pracą i związkami, aby wyeliminować pozostałych uczestników z gry, wykrzykując „berek!”. W tym roku gra zbiega się w czasie z weselem jedynego niepokonanego gracza, co wreszcie powinno uczynić go łatwym celem. Jednak on wie, na co się zanosi... i jest przygotowany. Oparta na prawdziwej historii komedia Berek pokazuje, jak daleko potrafią się posunąć niektórzy ludzie, aby odnieść upragnione zwycięstwo.


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 35 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Berek on IMDb

Trailer filmu: Berek

Wasze opinie

H 22. lipca 2018, 13:17

Slabiutki.

Kinomaniak 20. lipca 2018, 20:09

Jeśli film jest dobry lub bardzo dobry staram się zachęcić swoim komentarzem do jego obejrzenia. Jeśli jest kiepski nie piszę nic. Tym razem wyjątek. Takiego dna nie widziałem dawno. Przestrzegam i uprzedzam. Dialogi na poziomie mało rozgarniętych nastolatków. Konotacje seksualne ( a nie jestem wrogiem odrobiny erotyki, bądź seksu w filmach) żenujące. Sorki, ale masturbacja pluszowej maskotki to ponad moje wyobrażenie nie tylko dobrego smaku ale wręcz tego co można idiotycznego wymyśleć w scenariuszu filmu. Gorszy, lepszy, wspaniały czy mizerota, ale każdy film generalnie oglądam do końca. Tego badziewia starczyło mi na 25 minut. Ja który nie pamiętam kiedy nie dokończyłem oglądania filmu, wyszedłem po wspomnianych 25 minutach. Zażenowany, oszukany, tak na prawdę z pytaniem " o co chodzi"? Ja wszystkich nie przestrzegam, tylko wręcz ostrzegam: "Boże broń". P. S. Miało być krótko a generalnie wyszło jak zwykle. Sorki. Poniosło mnie

Mario 18. lipca 2018, 13:20

1/10 szkoda komentarza

Natasza 18. lipca 2018, 3:56

Sympatycznie się ogląda, no i pada kilka mądrych słów, może powinny być mocniej zaakcentowane. Miejscami głupiutki, ale całość ma więcej sensu niż się na początku wydaje.

Makusiana 9. lipca 2018, 20:15

Tragedia, dno, żenada. Lubie filmy "głupkowate" na tzw odmóżdżenie, ale to było poniżej moich możliwości. Nie polecam.

Dodaj nowy komentarz Berek

Twoja opinia o filmie: